Toptan kanaviçe

Çuval Bezi Kullanım Alanları

Çuval Bezinin Gerçek Adı Jut ‘dur Ayrıca  Kanaviçe Olarak ‘da Adlandırıldığı gibi Nadiren ‘de “çuval bezi” hatta “çuval kumaşı” diyede anılabilmektedir.

10 ‘luk jüt kanaviçe kumaşın kullanım alanları

Nargile salonları, cafeler gibi otantik görünüm elde etmek isteyen işletmeler dekorasyon amaçlı kullanmaktıdır, ayakkabı astarı malzemesi olarak kullanılır, asfalt yapımında, çanta yapımında, minder, ev tekstil ürünleri, koltuk kılıfları, ses izolasyonu astarı olarak ve tekstil sanayinde Yaygın olarak  10’luk kanaviçe kumaşı kullanılmaktadır.

7,5 ‘luk jüt kanaviçe kumaşın kullanım alanları

Pamuk balyalamasında, inşaatlarda beton soğutma amaçlı, fidanların köklerini sarmak için, betonun altına astar malzemesi, çatı izolasyonu ayrıca 10lukta olduğu gibi talebe göre kestane torbası dikiminde tercih edilir.

7 ‘lik jüt kanaviçe kumaşın kullanım alanları

Pamuk balyalamasında, inşaatlarda beton soğutma amaçlı, fidanların köklerini sarmak için, betonun altına astar malzemesi, çatı izolasyonunda kullanılmaktadır.

6 ‘lık jüt kanaviçe kumaşın kullanım alanları

Daha sık kanaviçelerde olduğu gibi Pamuk balyalamasında, inşaatlarda beton soğutma amaçlı, fidanların köklerini sarmak için, betonun altına astar malzemesi, çatı izolasyonunda kullanılmaktadır.

5 ‘lik jüt kanaviçe kumaşın kullanım alanları

Daha sık kanaviçe kumaşlarında olduğu gibi  Pamuk balyalamasında, inşaatlarda beton soğutma amaçlı, fidanların köklerini sarmak için, betonun altına astar malzemesi, çatı izolasyonunda kullanılmaktadır.

Leave a Comment

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>